Karta ratownicza w pojeździe

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Czas to jeden z najważniejszych elementów powodzenia akcji ratowniczej. Bardzo ważna jest tzw. „złota godzina”, czyli czas od wystąpienia wypadku do odwiezienia rannego do szpitala. W momencie wypadku, gdy zagrożone jest życie ludzkie liczy się każda sekunda… Podstawowym celem akcji jest ułatwienie działań zespołów ratowniczych, poprawa bezpieczeństwa ofiar wypadków drogowych podczas pracy zespołów ratowniczych i wyposażenie jak największej ilości pojazdów w Polsce w karty ratownicze i nalepki. Gdy liczy się każda sekunda, karta taka może uratować życie skracając czas prowadzenia akcji ratowniczej nawet o 30 procent.

Czytaj więcej...

1% dla druha Witka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
Witek_2011
Mam 37 lat i od 8 lat choruję na stwardnienie rozsiane. Tylko i wyłącznie dzięki specjalistycznym lekom i stałej rehabilitacji mam szansę, aby jakość mojego życia oraz stan fizyczny nie pogarszał się tak szybko.

Dzięki przystąpieniu do Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM SezaM Gliwicach, poprzez które można przekazać 1% podatku lub darowiznę, mam możliwość zebrania funduszy, które tylko i wyłącznie mogą być przekazane na zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego, pokrycie kosztów pobytu na turnusach rehabilitacyjnych.
 
Dzięki Państwa wpłatom w roku ubiegłym, miałem możliwość ciągłego korzystania z rehabilitacji, która pomaga zachować mi sprawność fizyczną.

Czytaj więcej...

Share on Myspace