Każdy może zostać redaktorem ospzbory.pl

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Share

Po kilku miesięcznej przerwie związanej z atakiem hackerskim (wirusy) na naszą stronę witryna została odbudowana na nowym serwerze i dzisiaj udostępniona dla szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu i czerpania z niego wiedzy na temat wydarzeń związanych z OSP Zbory miejscowością Zbory oraz gminą Popów a także o szeroko rozumianej tematyce pożarniczej.

 

Rozpoczynając kolejny etap funkcjonowania strony ospzbory.pl poszukujemy chętnych do współpracy w charakterze redaktora. Każdy chętny do przekazywania wiedzy może przy pełnym wsparciu administracji ospzbory.pl rozpocząć swoją przygodę z dziennikarstwem. Każdy kto posiada umiejętności na poziomie obsługi Facebooka może bez większego problemu zająć prestiżowe stanowisko: "REDAKTORA OSPZBORY.PL". Współpraca będzie obejmowała tworzenie treści dla serwisu ospzbory.pl oraz funpage OSP Zbory na Facebooku.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Share on Myspace