dh Witek 1%

Witek_2011
Mam 35 lat i od 6 lat choruję na stwardnienie rozsiane. Tylko i wyłącznie dzięki specjalistycznym lekom i stałej rehabilitacji mam szansę, aby jakość mojego życia oraz stan fizyczny nie pogarszał się tak szybko. Dzięki przystąpieniu do Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM SezaM w Gliwicach, poprzez które można przekazać 1% podatku lub darowiznę, mam możliwość zebrania funduszy, które tylko i wyłącznie mogą być przekazane na zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego, pokrycie kosztów pobytu na turnusach rehabilitacyjnych. Dzięki Państwa wpłatom w roku ubiegłym, miałem możliwość zakupienia bieżni, która obecnie umożliwia mi regularne treningi i pomaga zachować sprawność fizyczną.

Dziękuję za okazaną pomoc w roku ubiegłym i jednocześnie po raz kolejny bardzo proszę o wsparcie i przekazanie 1% podatku, co pomoże mi w kontynuowaniu rehabilitacji i dalszego leczenia:

Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM SezaM

44-141 Gliwice, ul. Rolników 164

Nr konta stowarzyszenia, na które można wpłacać darowizny:

09 1050 1298 1000 0023 1409 9488 z dopiskiem Witold Kalbarczyk

{kunena_discuss:0}