Nowości na stronie OSP Zbory

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Share

Przeczytaj o nowościach w serwisie OSP Zbory i poznaj możliwości jakie Ci dają podczas użytkowania witryny.

 

W ostatnim czasie na forum zaszło kilka znaczących zmian, choć być może na pierwszy rzut oka ich nie widać. Oto one:

  1. Pierwszą ze zmian jest wprowadzenie systemu wymiany linków, dzięki temu nasza witryna zyskuje w rankingu google zyskując odnośniki z innych witryn o tej samej tematyce. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może sam zaproponować link, wystarczy zalogować się i kliknąć w menu po prawej stronie w "Wymień Link & Baner".
  2. Serwis OSP Zbory dołączył do społeczności Facebook. W związku z tym w dole witryny pojawiły się box-y przedstawiające aktywność na koncie Facebook. Również pod każdym z artykułów pojawiły się przyciski "Lubię to" dzięki którym możecie wyrazić swoje zainteresowanie danym tematem.
  3. Został zainstalowany nowy engine forum. Dzięki temu możliwe będzie prowadzenie dyskusji pod każdym artykułem znajdującym się na forum. Automatycznie każdy dołączony komentarz pod artykułem jest przenoszony do odpowiedniego wątku na forum. Jednakże możliwość prowadzenia dyskusji jest dostępna dopiero po zalogowaniu.

Jak zauważyliście wszystkie zmiany wymagają rejestracji oraz zalogowania się na forum. Nic prostszego wystarczy kliknąć na górze forum w odnośnik "Logowanie" a następnie na dole zakładki przycisk "Zarejestruj". Wypełniamy formularz a następnie wpisujemy kod antyspamowy i naciskamy przycisk "Zarejestruj". Następnie należy kliknąć na link automatycznej aktywacji konta jaki został wysłany na podany adres e-mail. Po tym możemy już bez problemu logować się w serwisie OSP Zbory i korzystać z wszystkich dostępnych możliwości.

W polu "Nazwa" w formularzu rejestracyjnym prosimy szczególnie strażaków i osoby związane z OSP Zbory o podawanie prawdziwego imienia i nazwiska. Pozwoli to na łatwą identyfikację Członków i sympatyków naszego OSP.

Zaraz po zalogowaniu będziecie mogli wypróbować system komentarzy nawet w tym wątku. Serdecznie zachęcamy do rejestracji.

 

 

Share on Myspace