Remont strażnicy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Share

 

Na wiosnę 2010 roku remont strażnicy OSP Zbory był w kilku punktach zakończony. Największe efekty zmian są zauważalne na głównej sali.

 

Na sali została wylana nowa posadzka wraz z ociepleniem i położono glazurę na podłogę. Wykonano nową instalację elektryczną, założono nowe kinkiety oraz karnisze i firany. Zakupiono również komplet nowych stołów. Przed remizą wykonano schody z lastryka oraz zainstalowano nierdzewną barierkę. Wybudowano również nowe sanitariaty oraz częściowo wyremontowano świetlicę. Wymieniono również wewnętrzne drzwi na nowe aluminiowe.

Jak wygląda odremontowana sala można zobaczyć na poniższych zdjęciach:

 

 

Przebieg prac można obejrzeć na poniższym filmie oraz zdjęciach:

 

 

 

Share on Myspace