1% dla dh Witka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
Share

Mam 34 lata i od 5 lat choruję na stwardnienie rozsiane. Tylko i wyłącznie dzięki specjalistycznym lekom i stałej rehabilitacji mam szansę, aby jakość mojego życia oraz stan fizyczny nie pogarszał się tak szybko. Obecnie na rynku pojawił się nowy lek, który pozwala na zahamowanie choroby a nawet zaobserwowano przypadki regeneracji uszkodzonych przez chorobę komórek. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne. Miesięczny koszt kuracji wynosi 4.000,00$ (około 12.000,00zł)

 

Dzięki przystąpieniu do Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM „Sezam” w Gliwicach, poprzez które można przekazać 1% podatku dochodowego lub darowiznę, mam możliwość zebrania funduszy, które tylko i wyłącznie mogą być przekazane na zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego, pokrycie kosztów pobytu na turnusach rehabilitacyjnych.

 

Bardzo proszę o wsparcie i przekazanie 1% podatku dochodowego, co pomoże mi w kontynuowaniu rehabilitacji i dalszego leczenia.


Oto dane:
Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM Sezam
KRS  0000269884

z dopiskiem: Kalbarczyk Witold

Numer konta stowarzyszenia, na które można wpłacać darowizny:
09 1050 1298 1000 0023 1409 9488 również z dopiskiem Kalbarczyk Witold

 

 

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc !!!

Kalbarczyk Witold

 

{kunena_discuss:0}

Share on Myspace